Brown Jim
Elias Joel
Baldwin's (Londyn)
Bremayer, Friedrich
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hör, Carl
St James's Auctions
Znaczki pocztowe chińskie
66 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14735 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 266 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8218 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: II 1295 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13907 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14903, III 18444 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Na dole okł.: "1953-2003 - 50 Jahre Gerhard Hirsch Nachfolger, München, 100. Geburtstag Gerhard Hirsch 1903-1982".
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14991 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19893 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19807 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19820 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19809 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20006 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19817 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20378 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)