(131)
(131)
(126)
Bonadei Albino
Chaponniere Olivier
Gruggisberg Colin
Kricheldorf Volker
Kuhn Ernst
Megow Wolf-Rudiger
Scherz Johann
Wesener F. J
1860 - 1869
(122)
niderlandzki
(120)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Andorfer, Karl (1852-1912)
Beels van Heemstede (rodzina)
Berghaus, Peter (1919-2012)
Bernoulli, Christoph (1897-1981)
Bonde (ród)
Erbstein, Richard Julius (1838-1907)
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz, M.
Kölner Münzkabinett Tyll Kroha (Kolonia)
Laurens Schulman (Bussum)
Lübbecke, Arthur
Medale holenderskie
Medale niderlandzkie
(131)
(131)
(128)
(128)
Śląsk
131 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8291 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19944 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18485 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 288/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8251/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17651/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17651/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18486 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15002 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18470 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15017 (1 egz.)
Na dole okł.: "1953-2003 - 50 Jahre Gerhard Hirsch Nachfolger, München, 100. Geburtstag Gerhard Hirsch 1903-1982".
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14991 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15047 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19971 (1 egz.)
Tyt. okł.: Polnische Münzen und Medaillen : Münz-Auktion 15. September 1930
Na s. tyt.: "Mit 19 Lichtdrucktafeln".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 215 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20435/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24144 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: II 1314 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13866 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17171 (1 egz.)