Duisburg Karl Ludwig von (1794-1868)
1860 - 1869
niderlandzki
Adolph E. Cahn (Frankfurt n. M.)
Bernoulli, Christoph (1897-1981)
Classical Numismatic Group (Frankfurt n. M.)
Duisburg, Karl Ludwig von (1794-1868)
Erbstein, Richard Julius (1838-1907)
Foerster, Georg H.
Graner Werner (1921-)
Güstrow, K. W.
Itzinger, Wilhelm
Karel de Geus Muntenhandel (Eindhoven)
Monety niderlandzkie
68 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 288/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8251/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17344/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17344/2 (1 egz.)
Tyt. okł.: Munten en penningen
Tyt. okł.: "Munten en penningen".
Skróty bibliogr. s. [4].
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15460 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8341 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18359, Kat. 10719 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15019 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20152 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19941 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20435/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21580 (1 egz.)
Sammlung Wilhelm Itzinger, Berlin
U góry k. tyt.: "Die Sammlung Wilhelm Itzinger, Berlin".
Współopr. z: II 23063.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23065 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17343 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20433/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25312 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16159 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17168/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17168/1 (1 egz.)