(695)
(690)
Artykuły
(682)
wypożyczone
(684)
Ryszkiewicz Andrzej (1922-2005)
Tyczyńska-Skromny Anna (1942-2020)
Masztalerz-Gajda Anna
Kudelska Małgorzata
Barton Jarosław
Bobrow Ryszard
Derra Kamila
Prugar-Myślik Anna
Koszutski Jan
Pruszak Tomasz Adam (1974- )
Benesz Hanna (1947-2019)
Kurowski Adrian
Sitkowska Maryla (1951- )
Tomczyk Dagmara
Radomski Maciej Tomasz
Sobańska Małgorzata
Szewczyk Mariusz
Bołdok Sławomir
Kalina Aleksandra
Karpińska Marzena
Osełko Hanna
Załuska M
Bastek Grażyna (historia sztuki)
Czakańska Grażyna
Lenczewski Tomasz (1960- )
Michalska-Kurczyńska Marta (1978- )
Mitman Maria
Pikul Michał
Rydzyńska Marta
Zatorska-Antonowicz Ilona ( -2005)
Bryl Monika
Dąbrowska Katarzyna (1978- )
Kulawczuk-Szostek Dorota
Kuty Dorota
Murawska Agnieszka (1975- )
Tarnawska Joanna
Czop M
Danielewicz Iwona (1954- )
Kolber Olga
Ochnio Monika
Palacz Anna
Rygiel Marek
Wojnarowicz Iwona
Włodarczyk Sandra
Chełstowski Adam
Dylicka Anna
Gizowska Kamila
Grabski Józef (1950- )
Krasucki Eryk (1977- )
Mieleszkiewicz Stefan
Mienicka-Kowalik Liliana
Mróz Grażyna
Olejniczak Kinga
Palmrich Ewa
Pawlikowska Aleksandra (1988- )
Przasnyska Beata
Pszkit Monika
Richter Tamara
Skrycki Radosław (1974- )
Cieślak-Wróbel Ewa
Dziewicki Tomasz
Jaśczak Radosław
Kluk Maria
Kowalczuk Izabela
Krasucki Michał
Krawczyk Agnieszka
Krzysztofowicz-Kozakowska Stefania (1939- )
Kuś Magdalena
(322)
(171)
1870 - 1879
(587)
Węgry
(551)
(432)
(357)
(344)
(225)
(210)
(166)
(104)
(85)
Dom Aukcyjny Agra-Art
Dom Aukcyjny Polswiss Art (Warszawa)
Dom Aukcyjny Unicum
École de Paris
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski (Kraków)
Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères (Paryż)
Maria Ochalska. Galeria w Willi Struvego (Warszawa)
Stare druki
"Lamus" Antykwariaty Warszawskie
Libra Dom Aukcyjny
Auktionshaus für Altertümer Glückselig (Wiedeń)
Malarstwo japońskie
Akwarela europejska
Kunsthaus Lempertz (Kolonia)
Malarstwo niemieckie
Dom Aukcyjny i Galeria Altius
Historia
Hôtel Drouot (Paryż)
Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny
Ceramika polska
Malarstwo amerykańskie
R. W. P. de Vries (Amsterdam)
Szabla
Tapiserie
Akwarela polska
Desa Dzieła Sztuki i Antyki (Katowice)
Dom Aukcyjny "Panorama Art Gallery" (Warszawa) ‏
Nikifor (1895-1968)
Polski Dom Aukcyjny "Sztuka"
Sotheby's
Sztuka Afryki
Temat: dzieło
Nocne przygody Jana Olbrachta i Kallimacha
Zachód słońca na błotach
(460)
(443)
(286)
(240)
(219)
(129)
1989-
2001-
1939-
Kraków
Daleki Wschód
(372)
695 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 225 s.z. sygn. II 225 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 15558 sygn. Kat. 15558 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 7044 sygn. Kat. 7044 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. I 6895 sygn. I 6895 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 1383 sygn. Kat. 1383 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 16080 sygn. Kat. 16080 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. I 6896 sygn. I 6896 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9057 sygn. Kat. 9057 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9058 sygn. Kat. 9058 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 11299/1 sygn. III 11299/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14503/1 sygn. III 14503/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 10352 sygn. III 10352 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14504 sygn. III 14504 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9415 sygn. III 9415 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 10743 sygn. III 10743 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 14029 sygn. II 14029 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 13854 sygn. II 13854 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9059 sygn. Kat. 9059 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 18415 sygn. II 18415 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 18134 sygn. II 18134 (1 egz.)