5 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (86 ; 2003 ; Zürich)
Tytuł: Ancient coins : Celtic, Greek, Jewish, Roman, Byzantine : Hotel Savoy-Baur en Ville, May 5-6, 2003.
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, 2003.
Opis fizyczny: 229 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [7-13].
Temat: Leu Numismatik Zurych - aukcje - 2003
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12455
Autor: Leu Numismatik Auktion (89 ; 2003 ; Zürich)
Tytuł: Münzen und Medaillen ; Mittelalter, Neuzeit : Hotel Savoy-Baur en Ville, 21. Oktober 2003.
Opis fizyczny: 106, [6] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Okł. i k. tyt. w jęz. niem., tekst w jęz. ang.
Uwaga: Bibliogr. i indeks po s. 106.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12888
Autor: Leu Numismatik Auktion (88 ; 2003 ; Zürich)
Tytuł: Sammlung Schweiz : Hotel Savoy-Baur en Ville, 20. Oktober 2003. Tl. 3.
Opis fizyczny: 181, [7] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. i indeks po s. 181.
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 10-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12887
Autor: Leu Numismatik Auktion (90 ; 2004 ; Zürich)
Tytuł: Coins of Olympia : The BCD collection : Hotel Savoy-Baur en Ville, May 10, 2004.
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, 2004.
Opis fizyczny: 100 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [15]-[19].
Temat: Monety greckie - 5 w. p. n. e.-1 w. p. n. e
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12889
Autor: Leu Numismatik Auktion (87 ; 2003 ; Zürich)
Tytuł: Roman gold coins : from the collection of a perfectionist : Hotel Savoy-Baur en Ville, May 6, 2003.
Opis fizyczny: 98 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12456