Brand Virgil M. (1861-1926)
3 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (69 ; 1997 ; Zürich)
Tytuł: Deutsche Münzen : aus Sammlung Virgil M. Brand 1861-1926 : Hotel Savoy-Baur en Ville, 5. - 6. Juni 1997. Tl. 4.
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 459 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Brand Virgil M. (1861-1926) - zbiory
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety niemieckie - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9058 (1 egz.)
Autor: Leu Numismatik Auktion (70 ; 1997 ; Zürich)
Tytuł: Deutsche Münzen : aus Sammlung Virgil M. Brand 1861-1926 : Hotel Savoy-Baur en Ville, 20. - 22. Oktober 1997. Tl. 5.
Opis fizyczny: 476 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9072 (1 egz.)
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : Griechen, Römer : Hotel Savoy-Baur en Ville, 24 October 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9073 (1 egz.)