5 results Filter
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7082 (1 egz.)
Autor: Leu Numismatik Auktion (54 ; 1992 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : griechen, römer : mit der bedeutenden Sammlung E. Milas, Chicago, grossformatiger griechischer Münzen : Auktion 54 : Dienstag, 28. April 1992 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, cop. 1992.
Opis fizyczny: 172 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 17650
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18374
Autor: Leu Numismatik Auktion (57 ; 1993 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : griechen, römer, numismatische Literatur : Auktion 57 : Dienstag, 25. Mai 1993 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Wariant tytułu: Antike Münzen, numismatische Literatur
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, cop. 1993.
Opis fizyczny: 178 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6917 (1 egz.)
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.