Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18487
Autor: Kurpfälzische Münzhandlung. Auktion (20 ; 1981 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XX : Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, Römisch-Deutsches Reich, Münzwaagen - Orden, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 1. Juni - 4. Juni 1981 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, Römisch-Deutsches Reich, Münzwaagen - Orden, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld
Wariant tytułu: Auktions Katalog 20
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpfälzische Münzhandlung, 1981.
Opis fizyczny: 218, [2] s., 144 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpfälzische Münzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1981
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 17-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20193 (1 egz.)