Pikul Michał
Auriol George (1863-1938)
Barboutau Pierre (1862-1916)
Dujardin
Kalina Aleksandra
Kutzner H
Leroux Ernest (1845-1917)
Morawińska Agnieszka (1944- ). Galeria Zachęta
Pacana Beata
Wolańska Joanna (1975- )
Hôtel Drouot (Paryż)
Ilustracje japońskie
R. W. P. de Vries (Amsterdam)
Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny
Barboutau, Pierre (1862-1916)
Malarstwo japońskie
Bermond, Ch
Durand-Ruel (Paryż)
Gillot, Charles
Heymel, Alfred Walter
Hôtel des Commissaires-Priseurs (Paryż)
Malarstwo indyjskie
Plakat europejski
Roy M.-D. van
S. L.
Sztuka stosowana europejska
Tillot, C.
Waida
Yoshida H.
Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
22 wyniki Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 721 s.z. sygn. II 721 s.z. (1 egz.)
Estampes japonaises et livres illustrés : dont la vente aura lieu les 15, 16, 18 et 19 avril 1904 à l'Hôtel Drouot, salle no. - Paris : Durand-Ruel, 1904 (E'vreux : Impr. de Ch. Hérissey). - [6], 158 s., [49] k., [49] k. tabl. (w tym 1 kolor. i złoż.) : il. ; 32 cm.
Collection Ch. Gillot
Tyt. okł. i na s. przedtyt.: "Collection Ch. Gillot : deuxième partie". - Tutuły il. na 49 nlb. k.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 943 sygn. III 943 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22520 sygn. III 22520 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 2711/2 sygn. III 2711/2 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 15478 sygn. Kat. 15478 (1 egz.)
U góry k. tyt.: "Collection de M. Ch. Bermond".
Notatki F. Jasieńskiego w części katalogu dotycz. K. Hokusai.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3836 sygn. Kat. 3836 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 710 s.z. sygn. II 710 s.z. (1 egz.)
Collection H. Yoshida à Tokio
Estampes japonaises
Tyt. okł.: Estampes japonaises.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3865 sygn. Kat. 3865 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 25092 sygn. III 25092 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3861 sygn. Kat. 3861 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 1207 s.z. sygn. II 1207 s.z. (1 egz.)
Collection S. L. de Londres
U góry s. tyt.: "Collection S. L. de Londres".
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3843 sygn. Kat. 3843 (1 egz.)
Tyt. okł.: Collection P. Barboutau
U góry okł. i k. tyt.: "Art japonais".
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3849 sygn. Kat. 3849 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18045 sygn. III 18045 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. II 1343 s.z. sygn. II 1343 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18119 sygn. III 18119 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 23453 sygn. III 23453 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 23161 sygn. III 23161 (1 egz.)