Kalina Aleksandra
Leroux Ernest (1845-1917)
Ilustracje japońskie
Hôtel Drouot (Paryż)
Malarstwo japońskie
R. W. P. de Vries (Amsterdam)
Barboutau, Pierre (1862-1916)
Bermond, Ch
Hôtel des Commissaires-Priseurs (Paryż)
Malarstwo indyjskie
Roy M.-D. van
Tillot, C.
Waida
9 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 15478 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 710 s.z. (1 egz.)
U góry k. tyt.: "Collection de M. Ch. Bermond".
Notatki F. Jasieńskiego w części katalogu dotycz. K. Hokusai.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3836 (1 egz.)
Tyt. okł.: Collection P. Barboutau
U góry okł. i k. tyt.: "Art japonais".
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3849 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 23453 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18119 (1 egz.)