Grafika holenderska
Rembrandt, Harmenszoon van Rijn
C. G. Boerner (Lipsk)
C. G. Boerner (Nowy Jork)
Rosenberg Julius
Tytuł: Rembrandt : recent acquisitions : [[...] the exhibition at [...] New York gallery, November 1 through December 1, 2000].
Adres wydawniczy: Düsseldorf [etc.] : C. G. Boerner, 2000.
Opis fizyczny: 16 s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Przednia częśc okł. wlicz. do liczb.
Uwaga: Bibliogr. na s. 2.
Temat: Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669) - aukcje
Temat: C. G. Boerner (Nowy Jork) - wystawy - 2000
Temat: Grafika holenderska - aukcje - 17 w
Hasło dodatkowe: C. G. Boerner Düsseldorf London New York
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 11052 (1 egz.)
Autor: C. G. Boerner Leipziger Kunst-Auction (69 ; 1901 ; Leipzig)
Tytuł: Katalog der hinterlassenen Kunst-Sammlung des Herrn Julius Rosenberg in Kopenhagen : hervorragende Werke des Rembrandt und Ostade, alte Niederländer, Radierungen und Handzeichnungen, Handbücher : Versteigerung zu Leipzig, Mittwoch, den 1. Mai 1901 und folgende Tage [...] durch die Kunsthandlung von C. G. Boerner [...].
Wariant tytułu: Sammlung Julius Rosenberg, Kopenhagen
Adres wydawniczy: Leipzig : C. G. Boerner, 1901 (Leipzig : W. Drugulin).
Opis fizyczny: [4] 44 s. : il. ; 24 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "Sammlung Julius Rosenberg, Kopenhagen".
Temat: Rosenberg Julius - zbiory
Temat: C. G. Boerner (Lipsk) - aukcje - 1901
Temat: Sztuka - wydawnictwa - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 902 s.z. (1 egz.)