(114)
(113)
Kudelska Małgorzata
Masztalerz-Gajda Anna
Barton Jarosław
Feliks Anna
Kalina Aleksandra
Bryl Monika
Czakańska Grażyna
Kurowski Adrian
Derra Kamila
Jabłoński Arkadiusz (sztuka)
Kulawczuk-Szostek Dorota
Mienicka-Kowalik Liliana
Mitman Maria
Szczęk Antoni
Cieślak-Wróbel Ewa
Dylicka Anna
Dąbrowska Katarzyna (1978- )
Gizowska Kamila
Hake Witold (1961- )
Koszutska-Ochalska Maria
Koszutski Jan
Madej Aleksandra (sztuka)
Marciniak Katarzyna (etnologia)
Mazanek Misiewicz Ewa
Michalska-Kurczyńska Marta (1978- )
Mieleszkiewicz Stefan
Monkiewicz Maciej
Nadolski Kacper
Ochalski Andrzej (1943- )
Palacz Anna
Pawlikowska Aleksandra (1988- )
Prugar-Myślik Anna
Pruszak Tomasz Adam (1974- )
Pszkit Monika
Ryszkiewicz Andrzej (1922-2005)
Sitkowska Maryla (1951- )
Skwarek Małgorzata
Szarek Krystyna
Tomczyk Dagmara
Tyczyńska-Skromny Anna (1942-2020)
Wasilewicz Marek
Wojnarowicz Iwona
Włodarczyk Sandra
Zatorska-Antonowicz Ilona ( -2005)
Załęska Wanda (1957?- )
(113)
(113)
Stare druki
Dom Aukcyjny Agra-Art
Sztuka Afryki
Tkaniny artystyczne
"Lamus" Antykwariaty Warszawskie
Dom Aukcyjny Polswiss Art (Warszawa)
Miniatura malarska
Szabla
Akwarela europejska
Desa Dzieła Sztuki i Antyki (Katowice)
Dom Aukcyjny Unicum
Dom Aukcyjny i Galeria Altius
Ekslibrisy
Fotografia amerykańska
Goetz Karl (1875-1950)
Grafika komputerowa
Kobieta
Libra Dom Aukcyjny
Malarstwo indyjskie
Malarstwo na szkle polskie
Maria Ochalska. Galeria w Willi Struvego (Warszawa)
Odznaczenia wojskowe
Ornat
Ossendowski, Aleksander 1900-1962)
Ossendowski, Ferdynand Antoni (1878-1945)
Pastel polski
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski (Kraków)
Rękopisy polskie
Tapiserie
Ubiór
(83)
2001-
Daleki Wschód
117 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 30893 sygn. II 30893 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22492 sygn. II 22492 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22238 sygn. II 22238 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22304 sygn. II 22304 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 14244 sygn. III 14244 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 14861 sygn. III 14861 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 24160 sygn. III 24160 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 26887 sygn. II 26887 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22004 sygn. III 22004 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 14089 sygn. III 14089 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22218 sygn. II 22218 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21953 sygn. III 21953 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21262 sygn. III 21262 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 25182 sygn. II 25182 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18012 sygn. III 18012 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22314 sygn. II 22314 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22775 sygn. II 22775 (1 egz.)