Radomski Maciej Tomasz
Sobańska Małgorzata
Załuska M
Lenczewski Tomasz (1960- )
Osełko Hanna
Pikul Michał
Czakańska Grażyna
Czop M
Dreas Wiesław
Dujardin
Dylicka Anna
Feliks Anna
Fischer Wilhelm
Jabłoński Arkadiusz (sztuka)
Koszutska-Ochalska Maria
Koszutski Jan
Kudelska Małgorzata
Kulawczuk-Szostek Dorota
Kurowski Adrian
Kutzner H
Maczuga Tomasz (1946-2013)
Madej Aleksandra (sztuka)
Masztalerz-Gajda Anna
Michalska-Kurczyńska Marta (1978- )
Mieleszkiewicz Stefan
Mienicka-Kowalik Liliana
Mitman Maria
Monkiewicz Maciej
Ochalski Andrzej (1943- )
Partyka Jan Stanisław (1954?-2015)
Pawlikowska Aleksandra (1988- )
Pruszak Tomasz Adam (1974- )
Pszkit Monika
Ryszkiewicz Andrzej (1922-2005)
Szczęsny Piotr
Załęska Wanda (1957?- )
Łukasiewicz Agnieszka
Stare druki
"Lamus" Antykwariaty Warszawskie
Historia
Ilustracje japońskie
Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny
Powstanie 1863 r. styczniowe
Bydgoski Antykwariat Naukowy (Bydgoszcz)
Dom Aukcyjny Unicum
Durand-Ruel (Paryż)
Fotografia europejska
Gilhofer & Ranschburg (Wiedeń)
Gillot, Charles
Goetz Karl (1875-1950)
Grafika angielska
Heymel, Alfred Walter
Hôtel Drouot (Paryż)
Karykatury
Lanna, Vojtěch (1836-1909)
Maczuga, Janina (-2017)
Maczuga, Tomasz (1946-2013)
Malarstwo japońskie
Maria Ochalska. Galeria w Willi Struvego (Warszawa)
Nuty
P & D Colnaghi & Co (Londyn)
Portalis Roger
R. W. P. de Vries (Amsterdam)
63 wyniki Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 258/4 s.z. sygn. III 258/4 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. II 1343 s.z. sygn. II 1343 s.z. (1 egz.)
Estampes japonaises et livres illustrés : dont la vente aura lieu les 15, 16, 18 et 19 avril 1904 à l'Hôtel Drouot, salle no. - Paris : Durand-Ruel, 1904 (E'vreux : Impr. de Ch. Hérissey). - [6], 158 s., [49] k., [49] k. tabl. (w tym 1 kolor. i złoż.) : il. ; 32 cm.
Collection Ch. Gillot
Tyt. okł. i na s. przedtyt.: "Collection Ch. Gillot : deuxième partie". - Tutuły il. na 49 nlb. k.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 943 sygn. III 943 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 25934 sygn. III 25934 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18012 sygn. III 18012 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22520 sygn. III 22520 (1 egz.)
Original printmaking in Britain 1600-1900. - London, 1972. - s. ; cm + Price list.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 10609 sygn. Kat. 10609 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20141 sygn. III 20141 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 312 s.z. sygn. III 312 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20145 sygn. III 20145 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 720 s.z. sygn. II 720 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 26239 sygn. III 26239 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 20628 sygn. II 20628 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22350 sygn. II 22350 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. I 8461 sygn. I 8461 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 15156 sygn. III 15156 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 25405 sygn. III 25405 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 26074 sygn. II 26074 (1 egz.)