Berghaus, Peter
Pauls Eugen (1951-2006)
Radeisen Heinz
Sellmann, Martin
Wiebe Hans-Wilhelm (1920-2006)
Wild Adolf (1921-2006)
Wittelsbach
Wojna
16 results Filter
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (118 ; 2006 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Sammlung Heinz Radeisen: Münzen des 19. Jahrhunderts, deutsche Münzen seit 1871 : 118. Auktion : 29. September 2006, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...].
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2006.
Opis fizyczny: 144 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słownik terminów w jęz. niem., ang., fr. i wł.
Temat: Radeisen Heinz - zbiory
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2006
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 19-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14697
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (124 ; 2007 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: M├╝nzen aus der antiken Welt - die Sammlung Dr. Adolf Wild u. a. : 124. Auktion : 16.-17. M├Ąrz 2007 - Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...].
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2007.
Opis fizyczny: 30 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 284-290. Indeks.
Temat: Wild Adolf 1921-2006 - zbiory
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - do 15 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15046
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (115 ; 2006 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Antike, Mittelalter und Neuzeit : 115. Auktion : 25. - 27. September 2006, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...].
Opis fizyczny: 436 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14694
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22228 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (110 ; 2006 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: M├╝nzen und Medaillen aus Mittelalter und Neuzeit : 110. Auktion : 16. - 17. M├Ąrz 2006, Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...].
Opis fizyczny: 400 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Banknoty - aukcje - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - 9-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14691
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (108 ; 2006 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Bayern und das Haus Wittelsbach : eine bedeutende Spezialsammlung : Katalog zur 108. Auktion : 14. M├Ąrz 2006.
Opis fizyczny: 184 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Wittelsbach r├│d
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21588
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (116 ; 2006 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Belagerung, Krieg und Frieden auf Münzen und Medaillen : die Sammlung Georg Baums : 116. Auktion : 27. September 2006, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...].
Opis fizyczny: 248 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Baums Georg - zbiory
Temat: Medale - tematyka - aukcje - 16-19 w
Temat: Monety - tematyka - aukcje - 16-19 w
Temat: Wojna - ikonografia - 16-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14695
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22227 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15045
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14999
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (113 ; 2006 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Mittelalter und Neuzeit : die Sammlung Dr. Martin Sellmann u. A. : 113. Auktion : 21. - 22. Juni 2006, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück.
Opis fizyczny: 408 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 378-390. Indeks.
Temat: Sellmann Martin 1903-1982 - zbiory
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14693
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (120 ; 2007 ; Berlin)
Tytuł: Die Sammlung Hans-Wilhelm Wiebe : Brandenburg-Preussen in der Mitte Europas - Personen, Ereignisse und dynastische Verbindungen im Spiegel der Medaillenkunst : 120. Auktion - World Money Fair in Berlin : 1. Februar 2007 - Estrel Hotel Berlin [...].
Opis fizyczny: 192 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Wiebe Hans-Wilhelm 1920-2006 - zbiory
Temat: Medale europejskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 16-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 17-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15002
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14696
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14998
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14690
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14692