Fuchs, Willy
Foerster, Georg H.
Jamgochian, Nicholas V.
Meyer-Ravenstein, Adolf
7 wyników Filtruj
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (341 ; 1994 ; Frankfurt n. M.)
Tytuł: Ausland, Islam, Mittelalter, Neuzeit, Reichsmünzen, Literatur und Lots : Auktion 3.-4. November 1994.
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 1994.
Opis fizyczny: 145, [3] s., 102 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1994
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7532 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7323 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7533/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7324/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7531 (1 egz.)
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (394 ; 2007 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 394 : Mittelalter, Neuzeit : 31. Oktober - 2. November 2007, Saalbau - Haus Gutleut [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 2007.
Opis fizyczny: 402, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Część poświęcona monetom Ameryki Łacińskiej w jęz. ang.
Temat: Foerster Georg H. - zbiory - aukcje - 15-20 w
Temat: Fuchs Willy 1917-1994 - zbiory - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety - aukcje - 11-21 w
Temat: Monety - aukcje - Ameryka Łacińska - 15-20 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20157 (1 egz.)
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (395 ; 2008 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 395 : Antike, Islam, Mittelalter, Neuzeit : 7.-9. Mai 2008, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Islam, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 436, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Meyer-Ravenstein Adolf 1920-2006 - zbiory - aukcje - 12-19 w
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Pieczęcie - aukcje
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20155 (1 egz.)