Hess Adolph
6 results Filter
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (331 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Numismatische Bibliothek Adolph Hess : Auktion 29. und 30. April 1991 in unseren Geschäftsräumen [...].
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: 183 s. ; 26 cm.
Temat: Hess Adolph - zbiory
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16520
Temat: Hess Adolph - zbiory
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17407
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/1, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/1
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/2, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/2
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/1
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/2