Akwarela europejska
13 wyników Filtruj
Autor: Dorotheum. Auktion (2425 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : 2425. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 24. Juni 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2015.
Opis fizyczny: 172 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2015
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20977 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2015 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. April 2015, Beginn 17.00 Uhr [...], Palais Dorotheum [...]. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings
Opis fizyczny: 256 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20815/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. April 2015, Beginn circa 18.30 Uhr im Anschluss an Teil I., [...] Palais Dorotheum [...] Tl. 2.
Wariant tytułu: Old master painting
Opis fizyczny: 192, [1] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20815/2 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 10. Dezember 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 96 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21554 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Donnerstag, 22. Oktober 2015, Beginn 17 Uhr = 19th century paintings : Thursday, 22nd October, starting at 5 pm.
Wariant tytułu: 19th century paintings
Wariant tytułu: Nineteenth century paintings
Opis fizyczny: 308, [1] s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm + 1 fot. obrazu Jana Matejki; Auction week October 2015.
Uwaga: Bibliogr. przy niektórych Indeks.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang., częśc. ros.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21290 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Donnerstag, 23. April 2015, Beginn 17.00 Uhr = 19th century paintings.
Opis fizyczny: 316 s. : il. kolor. ; 31 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy niektórych opisach katalogowych. Indeks.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20814 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 20th October 2015, 5 p.m., Franz-Joseph-Saal, Palais Dorotheum [...]. Pt. 1.
Opis fizyczny: 252 s. : il. (gł. kolor.) ; 31 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21292/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 20th October 2015, at approx 6.30 p.m. (after part I), Franz-Joseph-Saal, Palais Dorotheum [...]. Pt. 2.
Opis fizyczny: 200 s. : il. kolor. ; 31 cm + Auction Week October 2015.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21292/2 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 7. Dezember 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 194 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21539 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2410 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2410. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 12. Februar 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 159 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20705 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2412 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2412. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 18. März 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 163 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20813 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2427 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2427. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 30. Juni 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 182 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20978 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2428 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2428. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 17. September 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21521 (1 egz.)