Akwarela europejska
13 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2394 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister: 2394. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 24. Juni 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2014.
Opis fizyczny: 204 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2014
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20447 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2408 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : 2408. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 10. Dezember 2014, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 140 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20599 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2014 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. Oktober 2014, Beginn 18.30 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings : Tuesday 21st October 2014, at 6.30 p.m. [...] Tl. 2.
Wariant tytułu: Old master paintings
Opis fizyczny: 220 s. : il. kolor. ; 31 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20597/2 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Mittwoch, 9. April 2014, Beginn 17.00 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings. Tl. 1.
Opis fizyczny: 260 s. : il. (gł. kolor.) ; 32 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy notach katalogowych. Indeks.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20405/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Mittwoch, 9. April 2014, Beginn 18.30 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings. Tl. 2.
Opis fizyczny: 232 s. : il. kolor. ; 32 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20405/2 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Dienstag, 8. April 2014, Beginn 17.00 Uhr = 19th century paintings.
Wariant tytułu: 19th century paintings
Wariant tytułu: Nineteenth century paintings
Opis fizyczny: 289 s. : il. kolor. ; 31 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20253 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Donnerstag, 23. Oktober 2014, Beginn 17.00 Uhr = 19th century paintings : Thursday, 23rd October 2014, starting at 5 pm.
Opis fizyczny: 276 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang., częśc. ros.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20596 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2378 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2378. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 17. Februar 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 139 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössten Auktionshäuser der Welt : [8] s. ; 42 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19770 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2380 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2380. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 11. März 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 151 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössten Auktionshäuser der Welt : [8] s. ; 42 cm. ; Auction Week April 2014 : [8] s. ; 41 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20248 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2392 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2392. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 16. Juni 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 178 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20448 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2396 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2396. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 18. September 2014, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 174 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20456 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2407 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2407. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 9. Dezember 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 191 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20600 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. Oktober 2014, Beginn 17 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings : Tuesday 21st October 2014, at 5 p.m. [...] Tl. 1.
Opis fizyczny: 284 s. : il. (gł. kolor.) ; 31 cm.
Temat: Aukcja sztuki - Austria - 21 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20597/1 (1 egz.)