Akwarela europejska
14 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2013 ; Wien)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts = 19th century paintings : Dienstag, 16. April 2013, Beginn 17.00 Uhr - Franz-Joseph Saal [...].
Wariant tytułu: Nineteenth century paintings
Wariant tytułu: 19th century paintings
Wariant tytułu: Gemälde des neunzehnten Jahrhunderts
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2013.
Opis fizyczny: 280 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2013
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19262 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Mittwoch, 16. Oktober 2013, Beginn 17.00 Uhr = 19th century paintings.
Opis fizyczny: 296 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
Uwaga: Tekst częśc. równol. niem., ang, cześc. równol niem., ros.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19799 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2347 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Moderne und zeitgenössische Kunst : 2347. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 19. Februar 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 123 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössen Auktionshäuser der Welt : [4] s. : il. kolor. ; 42 cm.
Temat: Sztuka - aukcje - 20-21 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19220 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2350 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Moderne und zeitgenössische Kunst : 2350. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 26. März 2013, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 152 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössen Auktionshäuser der Welt : [4] s. : il. kolor. ; 42 cm Auction Week April 2013 : [8] s. : il. kolor. ; 41 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19235 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2362 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : 2362. Kunstsauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 11. Juni 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 132 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19798 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2375 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister: 2375. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 10. Dezember 2013, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 160 s. : il. kolor., err. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19735 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 15. Oktober 2013, Beginn 17 Uhr, Palais Dorotheum = Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m.
Opis fizyczny: 292 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 16-18 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19800/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 15. Oktober 2013, Beginn 18.30 Uhr, Palais Dorotheum = Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 6.30 p.m. Tl. 2.
Wariant tytułu: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 6.30 p.m.
Opis fizyczny: 272 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-18 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19800/2 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 17. April 2013, Beginn 17.00 Uhr, Franz-Josef-Saal [...]. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings
Opis fizyczny: 284 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy notach katalogowych.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-18 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19270/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 17. April 2013, Beginn 17.00 Uhr, Franz-Josef-Saal [...]. Tl. 2.
Opis fizyczny: 188 s. : il. kolor. ; 32 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19270/2 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2361 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2361. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 6. Juni 2013, Beginn 16.00 Uhr.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19797 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2364 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2364. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 17. September 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 157 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19608 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2376 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2376. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 11. Dezember 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 176 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 18-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19736 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2348 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2348. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 13. März 2013, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19221 (1 egz.)