Porcelana europejska
Szkło artystyczne europejskie
Other collections
CD
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Szkła i Porcelany (1 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: I aukcja szkła i porcelany [Dokument elektroniczny] : 9 marca 2005 r. godz. 19:00 : Dom Aukcyjny Rempex [...], Warszawa : wystawa: 2-9 marca 2005 r.
Wariant tytułu: Pierwsza aukcja szkła i porcelany
Cechy pliku: Multimedia interakcyjne.
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2005.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor ; 12 cm. + Harmonijka : [6] s. : il. kolor. ; 21 cm.
Uwaga: Tyt. z dysku.
Uwaga: [Wymagania systemowe: napęd CD; karta graficzna].
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2009 - dokument elektroniczny
Temat: Porcelana europejska - aukcje - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Szkło artystyczne europejskie - aukcje - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Gatunek, rodzaj, forma: Dokumenty elektroniczne
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Rempex
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 524 (1 egz.)