10 results Filter
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (36 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: 36 Aukcja dzieł sztuki i antyków : 24 kwietnia 1997 r., czwartek, godz. 18.00, licytacja [...] w Domu Aukcyjnym "Rempex", Warszawa [...].
Wariant tytułu: Trzydziesta szósta aukcja dzieł sztuki i antyków
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1997.
Opis fizyczny: [70] s. : il. (w tym kolor.) ; 21 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1997
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 17-20 w
ISBN: 83-86203-42-0
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 25362 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (37 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: 37 Aukcja dzieł sztuki i antyków : 25 czerwca 1997 r. (środa), godz. 18.00 w Domu Aukcyjnym Rempex, Warszawa [...], wystawa oferowanych obiektów w Domu Aukcyjnym Rempex [...].
Wariant tytułu: Trzydziesta siódma aukcja dzieł sztuki i antyków
Opis fizyczny: [56] s. : il. kolor. ; 28 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17637 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (38 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: 38 Aukcja dzieł sztuki i antyków : 27 sierpnia 1997 r., środa, godz. 18.00, licytacja [...] w Domu Aukcyjnym "Rempex", Warszawa [...].
Wariant tytułu: Trzydziesta ósma aukcja dzieł sztuki i antyków
Opis fizyczny: [76] s. : il. (w tym kolor.) ; 21 cm.
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 19-20 w
ISBN: 83-86203-46-3
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 25363 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (39 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: 39 Aukcja dzieł sztuki i antyków : 22 października 1997 r., godz. 18.00 w Domu Aukcyjnym Rempex, Warszawa [...], wystawa oferowanych obiektów w Domu Aukcyjnym Rempex [...].
Wariant tytułu: Trzydziesta dziewiąta aukcja dzieł sztuki i antyków
Opis fizyczny: 60 s. : il. (gł. kolor.) ; 28 cm.
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 18-20 w
ISBN: 83-86203-50-1
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17638 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (40 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: 40 Aukcja dzieł sztuki i antyków : 17 grudnia 1997 r., godz. 18.00 w Domu Aukcyjnym Rempex, Warszawa [...], wystawa oferowanych obiektów w Domu Aukcyjnym Rempex [...].
Wariant tytułu: Czterdziesta aukcja dzieł sztuki i antyków
Opis fizyczny: 64 s. : il. (gł. kolor.) ; 29 cm.
ISBN: 83-86203-52-8
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17639 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (1997 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja dzieł sztuki i antyków : 23 marca 1997 r., godz. 20.00, Warszawa, Pałac Staszica [...], wystawa oferowanych obiektów w Domu Aukcyjnym Rempex, Warszawa, [...].
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17636 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17628 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (2 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: [II Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.)] : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 04.05 -21.05.1997 r. w Domu Aukcyjnym [...].
Wariant tytułu: Druga aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu Vickrey'a
Opis fizyczny: [32] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Sztuka polska - aukcje - 19-20 w
ISBN: 83-86203-43-9
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17629 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (3 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: [III Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.)] : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 30.08 -17.09.1997 r. w Domu Aukcyjnym [...].
Wariant tytułu: Trzecia aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a
Opis fizyczny: [32] s. : il. kolor. ; 28 cm + [2] s.
ISBN: 83-86203-48-X
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17630 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (4 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: [IV Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.)] : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 8-26 listopada 1997 r. w Domu Aukcyjnym [...].
Wariant tytułu: Czwarta aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Viockrey'a
ISBN: 83-86203-51-X
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17631 (1 egz.)