Załęska Wanda
Kasprzak Aleksandra J
Ważny Andrzej
Dom Aukcyjny Rempex (Kraków)
Rzeźba niemiecka
École de Paris
7 results Filter
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (1 ; 1998 ; Kraków)
Tytuł: I Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) : 12-21 grudnia 1998 r. w Salonie Domu Aukcyjnego w Krakowie / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpr.: Aleksandra Kasprzak, Maciej Wawrzewski, Wanda Załęska].
Wariant tytułu: 1 aukcja według systemu Vickrey'a
Wariant tytułu: Pierwsza aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu Vickrey'a
Wariant tytułu: Pierwsza aukcja według systemu Vickrey'a
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1998.
Opis fizyczny: [32] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Kraków) - aukcje - 1998
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Kasprzak, Aleksandra J.
Hasło dodatkowe: Wawrzewski, Maciej.
Hasło dodatkowe: Załęska, Wanda.
Hasło dodatkowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17632 (1 egz.)
Tytuł: Wystawa malarstwa z kolekcji prywatnej : 29 grudnia 1998 r. - 24 stycznia 1999 r., Warszawa - [Salon Domu Aukcyjnego Rempex].
Adres wydawniczy: Warszawa : Oxer, 1998.
Opis fizyczny: [47] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - wystawy - 1998-1999
Temat: Malarstwo - aukcje - 17-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 10166 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (44 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: Dzieła sztuki i antyki : 9 września 1998 r. o godzinie 19.00 w salonie Domu Aukcyjnego; wystawa przedaukcyjna od 23 sierpnia 1998 r. [...]. Cz. 2 / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Wanda Załęska, Maciej Wawrzewski, Andrzej Ważny].
Wariant tytułu: Czterdziesta czwarta aukcja
Opis fizyczny: 53, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1998
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 18-19 w
Hasło dodatkowe: Ważny, Andrzej.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17573/2 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (7 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: VII Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) : 12-23 września 1998 r. w salonie Domu Aukcyjnego / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpr. z Maciejem Wawrzewskim].
Wariant tytułu: VII aukcja według systemu Vickrey'a
Wariant tytułu: Siódma aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a
Wariant tytułu: Siódma aukcja według systemu Vickrey'a
Opis fizyczny: [34] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 18-19 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17635 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickreya (6 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: VI Aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 9-20 maja 1998 r. o godz. 19.00 w Domu Aukcyjnym.
Wariant tytułu: Szósta aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 17-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17634 (1 egz.)
Tytuł: Szkoła Paryska : wystawa - sprzedaż - aukcja : 23 sierpnia - 9 września 1998 r. w Salonie Domu Aukcyjnego. Cz. 1 / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpracy z Maciejem Wawrzewskim].
Wariant tytułu: 44 aukcja
Opis fizyczny: 67, [2] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: ISSN 1429-9755. - U góry s. tyt. "44 aukcja".
Temat: École de Paris - aukcje
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 20 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17573/1 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (5 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: V Aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a (nagroda NMobla 1996 r.) : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 7-18 marca 1998 r. w Domu Aukcyjnym [...] / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpr.: z Maciejem Wawrzewskim].
Wariant tytułu: Piąta aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 17-19 w
Temat: Rzeźba niemiecka - aukcje - 20 w
Temat: Sztuka polska - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17633 (1 egz.)