Benesz Hanna (1947-2019)
Bobrow Ryszard
Danielewicz Iwona
5 results Filter
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (26 ; 2003 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 26 : [22 lutego (sobota) 2003 r., siedziba Stowarzyszenie Księgarzy Polskich, Warszawa - godz. 17,00 : wystawa obrazów 15-22 lutego w godz. 11-19 w. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Ostoya / [aut. katalogu Hanna Benesz [i in.].
Adres wydawniczy: Warszawa : Ostoya, 2003.
Opis fizyczny: [147] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Ostoya (Warszawa) - aukcje - 2003
Temat: Malarstwo - aukcje
Hasło dodatkowe: Benesz, Hanna (1947-2019).
ISBN: 83-88815-12-1
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 18747 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (31 ; 2003 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 31 : 29 listopada 2003 r., Warszawa, Salon Aukcyjny D. A. Ostoya [...], godz. 17,00 / [aut. katalogu Hanna Benesz [i in.].
Opis fizyczny: [155] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Malarstwo - aukcje
ISBN: 83-88815-17-2
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 19182 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (28 ; 2003 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 28 : 5 lipca (sobota) 2003 r., siedziba Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, Warszawa - godz. 17,00 : wystawa obrazów 28 czerwca - 5 lipca w godz. 11-19 w. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Ostoya / [aut. katalogu Ryszard Bobrow [i in.].
Opis fizyczny: [172] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Malarstwo - aukcje
Hasło dodatkowe: Bobrow, Ryszard.
ISBN: 83-88815-14-8
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 18941 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (29 ; 2003 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 29 : 6 września 2003, Warszawa, Siedziba Księgarzy Polskich [...], godz. 17,00 / [aut. katalogu Iwona Danielewicz [i in.].
Opis fizyczny: [139] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Malarstwo - aukcje
Hasło dodatkowe: Danielewicz, Iwona.
ISBN: 83-88815-15-6
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 19037 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (30 ; 2003 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 30 : 19 października 2003 r., Warszawa, Salon Aukcyjny D.A. Ostoya, godz. 17.00 / [aut. katalogu Hanna Benesz [i in.].
Adres wydawniczy: Warszawa : Dom Aukcyjny Ostoya, 2003.
Opis fizyczny: [118] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Sztuka - aukcje - 18-20 w
ISBN: 83-88815-16-4
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 22349 (1 egz.)