Autor: Desa Dzieła Sztuki i Antyki. Aukcja (4 ; 1984 ; Kraków)
Tytuł: Katalog IV aukcji numizmatycznej : Kraków - 3 czerwca 1984 r. - godz. 11.00, Krakowski Dom Kultury Rynek Główny, Pałac pod Baranami : ekspozycja przedaukcyjna od 28.V. do 1.VI.1984 r. w Salonie nr 10, Kraków [...].
Adres wydawniczy: Kraków : Desa Dzieła Sztuki i Antyki, 1984.
Opis fizyczny: 4, [13] s. ; 20 cm.
Temat: Desa Dzieła Sztuki i Antyki - aukcje - 1984
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Medale - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 1 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 15-20 w
Hasło dodatkowe: Desa Dzieła Sztuki i Antyki
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. I 9949 (1 egz.)