Temat: Classical Numismatic Group Lancaster - aukcje - 1998
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19900