Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: Gutknecht Hans Hermann - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Brąz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19918 (1 egz.)