(185)
(185)
(90)
(185)
(165)
(184)
(181)
(179)
(166)
(165)
(153)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Sellmann, Martin (1903-1982)
(185)
(185)
(185)
(182)
(182)
(179)
(176)
(175)
(174)
(158)
(138)
(119)
(104)
(85)
(141)
(140)
185 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20283 sygn. III 20283 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20086 sygn. III 20086 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19818 sygn. III 19818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27799 sygn. II 27799 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20115 sygn. III 20115 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19958 sygn. III 19958 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20415 sygn. III 20415 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18487 sygn. III 18487 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19943 sygn. III 19943 (1 egz.)
133 : internationale Numismatik : 28.-29. Juni 2011. - Düsseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2011. - 199, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Bibliogr. s. 13-16. Słowniczek terminów s. [200].
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20039 sygn. III 20039 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20166 sygn. III 20166 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18490 sygn. III 18490 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18491 sygn. III 18491 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20287 sygn. III 20287 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20412 sygn. III 20412 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14395 sygn. III 14395 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18477 sygn. III 18477 (1 egz.)
Auktion 61 : [09. Dezember 2011] in unseren Geschäftsräumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...]. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2011. - 110 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und Rücklosliste 60., 61. und 62. Auktion : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Tyt. okł.: Banknoten : 61. Auktion
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20008 sygn. III 20008 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20417 sygn. III 20417 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20040 sygn. III 20040 (1 egz.)