(151)
(151)
(151)
(138)
(150)
(148)
(146)
(135)
(134)
(126)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Sellmann, Martin (1903-1982)
(151)
(151)
(151)
(149)
(149)
(146)
(143)
(142)
(141)
(135)
(122)
(99)
(120)
(119)
151 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20415 sygn. III 20415 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20125 sygn. III 20125 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20287 sygn. III 20287 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20412 sygn. III 20412 (1 egz.)
Auktion 61 : [09. Dezember 2011] in unseren Geschäftsräumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...]. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2011. - 110 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und Rücklosliste 60., 61. und 62. Auktion : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Tyt. okł.: Banknoten : 61. Auktion
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20008 sygn. III 20008 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20429 sygn. III 20429 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20085 sygn. III 20085 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19819 sygn. III 19819 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18487 sygn. III 18487 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20027 sygn. III 20027 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19958 sygn. III 19958 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20419 sygn. III 20419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27955 sygn. II 27955 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20037 sygn. III 20037 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18490 sygn. III 18490 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14395 sygn. III 14395 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20139 sygn. III 20139 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20283 sygn. III 20283 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14693 sygn. III 14693 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20142 sygn. III 20142 (1 egz.)