(202)
(202)
(120)
(201)
Galus Zbigniew (1934- )
Gmitruk Michał
Jasiński Maciej (1987- )
Kricheldorf Volker
Kucharczyk Krzysztof Waldemar
Leszczyńska-Bereska Justyna
Megow Wolf-Rudiger
Musiał Andrzej (1950-2020)
Otto Michael
Paszkiewicz Borys (1959- ). Podobna jest moneta nasza do urodnej panny
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Staśkiewicz Marek
Żmudzin Marcin
Żyłka Zbigniew
(130)
Dania
(155)
duński
(188)
(176)
(149)
(114)
Lyn Knight Currency Auctions (Overland Park)
Bereska Numizmatyka
Bowers and Ruddy Galleries (Los Angeles)
Frühwald (Salzburg)
Goetz Karl (1875-1950)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Kolart (Gdańsk)
Medale czeskie
(202)
(202)
(202)
(185)
(180)
(162)
(154)
(153)
(152)
(133)
(114)
Singapur
(149)
(146)
202 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14988 sygn. III 14988 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20417 sygn. III 20417 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21899 sygn. III 21899 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14967 sygn. III 14967 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 18956 sygn. III 18956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19958 sygn. III 19958 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20412 sygn. III 20412 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18295 sygn. III 18295 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14956 sygn. III 14956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14993 sygn. III 14993 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14989 sygn. III 14989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20367 sygn. III 20367 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14957 sygn. III 14957 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17104 sygn. III 17104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17434 sygn. III 17434 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21661 sygn. III 21661 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20028 sygn. III 20028 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18492 sygn. III 18492 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17444 sygn. III 17444 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17370 sygn. III 17370 (1 egz.)