3 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 9581
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (32 ; 1982 ; Zürich)
Tytuł: Mittelalter, Neuzeit : Islamische Münzen - Westgoten in Spanien [...] : Auktion 32.
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, 1982.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 10038
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : griechen, römer : Auktion 30 : Mittwoch, 28. April 1982 im Savoy Hotel - Baur en Ville, Zürich [...].
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18361