Orlińska-Mianowska Ewa
Pietrzak Ewa
Pietrzak Piotr (sztuka)
Wawrzecki Maciej
Kobieta
Tkaniny artystyczne
Zwierzęta
8 results Filter
CD
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Fotografii (3 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: III Aukcja fotografii : 9 listopada 2005 r. [...] w Galerii Domu Aukcyjnego Rempex [...] : wystawa przedaukcyjna 2-9 listopada 2005 r. / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Elżbieta Piwocka [i in.].
Wariant tytułu: Trzecia Aukcja fotografii
Cechy pliku: Dane graficzne, dane tekstowe.
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2005.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm.
Uwaga: Wymagania systemowe: czytnik CD-ROM, Microsoft Internet Explorer.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2005 - dokument elektroniczny
Temat: Aukcja sztuki - Polska - 21 w. - dokument elektroniczny
Temat: Fotografia polska - aukcje - 21 w. - dokument elektroniczny
Gatunek, rodzaj, forma: Dokumenty elektroniczne
Hasło dodatkowe: Piwocka-Wawrzewska, Elżbieta.
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Rempex
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 71 (1 egz.)
Other collections
CD
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Sztuki Współczesnej (2 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: II Aukcja sztuki współczesnej : 30 listopada 2005 r., Dom Aukcyjny Rempex w Warszawie [...] / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Elżbieta Piwocka [i in.].
Wariant tytułu: Druga Aukcja sztuki współczesnej
Temat: Sztuka polska - aukcje - 21 w. - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 49 (1 egz.)
CD
Autor: Obraz Roku (2004 ; Warszawa)
Tytuł: Obraz Roku 2004 : III Aukcja Finalistów Miesięcznika Art & Business, 4 maja 2005 roku w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex ul. Karowa 31, Warszawa.
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Promocji Kultury, 2005.
Uwaga: Płyta towarzyszy czasopismu "Art & Business" - sygn.: Czas. III 1027.
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 46 (1 egz.)
CD
Autor: Obraz Roku (2005 ; Warszawa)
Tytuł: Obraz Roku 2005 : Aukcja Finalistów Konkursu Miesięcznika Art & Business, 9 kwietnia 2006 [...] Hotel Europejski [...], wystawa przedaukcyjna 2-9 kwietnia 2006.
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Promocji Kultury, 2006.
Uwaga: Płyta towarzyszy czasopismu "Art & Business".
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2006 - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 53 (1 egz.)
CD
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja Tematyczna (2 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: Rzeźby, figury, obrazy o tematyce animalistycznej : 26 listopada 2005, Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...].
Wariant tytułu: Druga Aukcja Tematyczna: Rzeźby, figury, obrazy o tematyce animalistycznej
Adres wydawniczy: Warszawa : Ostoya, 2005.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm + składanka [8] s. : il. kolor.
Uwaga: Wymagania systemowe: Czytnik CD-ROM, Microsoft Internet Explorer.
Temat: Dom Aukcyjny Ostoya (Warszawa) - aukcje - 2006 - dokument elektroniczny
Temat: Sztuka europejska - tematyka - aukcje - dokument elektroniczny
Temat: Zwierzęta - w sztuce - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 48 (1 egz.)
CD
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Broni i Tkanin (2 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: II Aukcja broni i tkanin : 5 października 2005 r. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex [...] : wystawa przedaukcyjna 2-9 listopada 2005 r. / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Ewa Mianowska-Orlińska i in.].
Wariant tytułu: Druga Aukcja broni i tkanin
Temat: Broń - aukcje - dokument elektroniczny
Temat: Tkaniny artystyczne - aukcje - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Hasło dodatkowe: Orlińska-Mianowska, Ewa.
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 72 (1 egz.)
Other collections
CD
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Map i Widoków Miast (3 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: III Aukcja "Mapy i widoki miast" - Polska - Europa - świat : 7 września 2005 r. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex [...] : wystawa przedaukcyjna 31 sierpnia - 7 września 2005 r. / noty katalogowe Ewa i Piotr Pietrzakowie, Elżbieta Piwocka, Maciej Wawrzecki.
Wariant tytułu: III Aukcja Map i Widoków Miast
Wariant tytułu: Trzecia Aukcja "Mapy i widoki miast" - Polska - Europa - świat
Wariant tytułu: Trzecia Aukcja Map i Widoków Miast - Polska - Europa - świat
Uwaga: Tyt. z ekranu powitalnego. - Tyt. z płyty: "III Aukcja Map i Widoków Miast".
Temat: Grafika europejska - aukcje - 16-18 w. - dokument elektroniczny
Temat: Mapy - aukcje - 16-18 w. - dokument elektroniczny
Hasło dodatkowe: Pietrzak, Ewa.
Hasło dodatkowe: Pietrzak, Piotr (sztuka).
Hasło dodatkowe: Wawrzecki, Maciej.
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 73 (1 egz.)
Other collections
CD
Tytuł: 45 Aukcja Vickreya "Kobieta w sztuce" [Dokument elektroniczny] : 27 lipca 2005 r. o godzinie 19.00 [...], wystawa przedaukcyjna 6-27 lipca 2005 r. [...], Galeria Domu Aukcyjnego Rempex.
Wariant tytułu: Czterdziesta piąta Aukcja Vickreya "Kobieta w sztuce"
Cechy pliku: Dane tekstowe, dane graficzne.
Adres wydawniczy: Warszawa : Dom Aukcyjny Rempex, 2005.
Uwaga: Tyt. z ekranu tytułowego.
Uwaga: Katalog dostępny także na stronie www Domu Aukcyjnego Rempex.
Uwaga: Wymagania systemowe: [Komputer PC z napędem CD-ROM].
Uwaga: Tryb dostępu: www.rempex.pl.
Temat: Sztuka polska - tematyka - aukcje - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Kobieta - w sztuce polskiej - wystawy - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Sztuka polska - tematyka - wystawy - 18-20 w. - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 19 (1 egz.)