France
Drouot Montaigne (Paryż)
Drouot Richelieu (Paryż)
Jean Loiseau, Alain Schmitz
Maître Claude Boisgirard (Paryż)
Plakat filmowy
École de Paris
4 results Filter
Autor: Maître Claude Boisgirard. Vente (1999 ; Paris)
Tytuł: Dessins, aquarelles, tableaux modernes, tableaux XIXème et XXème siècle : Drouot Richelieu : 8 décembre 1999 [...].
Wariant tytułu: Tableaux modernes - XIXème et XXème siècle
Adres wydawniczy: [B. m. : b. w., 1999].
Opis fizyczny: 15 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Przednia strona okł. wlicz. do liczb.
Temat: Maître Claude Boisgirard (Paryż) - aukcje - 1999
Temat: Aukcja sztuki - Francja - od 1989 r
Temat: Sztuka - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 10509 (1 egz.)
Autor: Drouot Richelieu. Vente (1999 ; Paris)
Tytuł: Tableaux modernes: École de Paris - École polonaise : vendredi 2 juillet 1999 à 14h15, Drouot Richelieu - Salle 2, exposition: jeudi 1er juillet 1999 de 11h à 18h, vendredi 2 juillet 1999 de 11h à 12h.
Adres wydawniczy: Paris : Drouot Richelieu, 1999.
Opis fizyczny: 8 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Drouot Richelieu (Paryż) - aukcje - 1999
Temat: École de Paris - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 14283 (1 egz.)
Autor: Jean Loiseau Alain Schmitz. Vente (1990 ; Saint-Germain-en-Laye)
Tytuł: Tableau du XIXe et début XXe siècle, collection Popoff, collection Pierre Bourut, oeuvres sur papier, tableaux modernes et contemporains : vente aux enchères publiques à Maiseons Lafitte, [...] 23 juin 1990, [...] 24 juin 1990.
Adres wydawniczy: [Saint-Germain-en-Laye : Loiseau, Schmitz, 1990].
Opis fizyczny: 39, [1] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Il. kolor. na wewn. s. okł.
Temat: Jean Loiseau Alain Schmitz - aukcje - 1990
Temat: Sztuka - aukcje - 19-20 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi wystaw
Hasło dodatkowe: Jean Loiseau Alain Schmitz
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9236 Cz (1 egz.)
Autor: Drouot Montaigne. Vente (1995 ; Paris)
Tytuł: Affiches de cinéma (Paris, US, Pays de l'Est), tableaux modernes, hommage à Biegas, tableaux contemporains, sculptures modernes : vente aux enchères publiques: lundi 3 avril 1995, 1re vacation 16 h, 2e vacation 20h 30, Paris Drouot Montaigne.
Adres wydawniczy: Paris : Drouot Montaigne, 1995.
Opis fizyczny: 95 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy eksponatach.
Temat: Drouot Montaigne (Paryż) - aukcje - 1995
Temat: Plakat filmowy - aukcje - 20 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 19-20 w
Temat: Rzeźba europejska - aukcje - 20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 14307 (1 egz.)