(128)
(128)
Zawistowska Elżbieta (historia sztuki)
Arntz Wilhelm
Bandini Rosemary. Remembering Michael Webb
Heindrichs Adrian
Komada Makiko. Hidari-ba blades
Kress Else (1941- ). Modern inro
Kress Heinz (1934- ). Modern inro
Potzsch Hansjorg
Pruissen Erwin van
Silverman Richard. Why contemporary netsuke?
(104)
(90)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Kunsthaus Lempertz (Kolonia)
Malarstwo niemieckie
Bismarck, Otto von (1815-1898)
Chmielak, Zbigniew (1934- )
Ekslibrisy polskie
Galerie Helbing (Monachium)
Herzog Anton Ulrich-Museum Braunschweig
Malarstwo francuskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Plakiety niemieckie
Richter M. (1940-)
Rother, Gerhart (1924- )
Rzeźba japońska
Rzeźba niemiecka
(127)
(125)
(122)
1939-
(85)
128 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 2231 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17107 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17369 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17103 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16932 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20295 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 6851 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18488 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20197 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18490 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18477 (1 egz.)
130 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 16. Juni 2010 im Hotel Nikko, Düsseldorf. - Düsseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010. - 165, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm + Zuschlagsergebnisse 130. Auktion : harmonijka ([8] s. ; 22 cm).
Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20285 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20125 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20394 (1 egz.)