Hake Witold (1961- )
Akwarela europejska
Akwarela polska
Pastel polski
10 wyników Filtruj
Autor: Dorotheum. Auktion (2407 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2407. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 9. Dezember 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2014.
Opis fizyczny: 191 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2014
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20600 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2410 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2410. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 12. Februar 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2015.
Opis fizyczny: 159 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2015
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20705 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2412 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2412. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 18. März 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 163 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20813 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2427 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2427. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 30. Juni 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 182 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 20978 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2428 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2428. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 17. September 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21521 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2348 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2348. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 13. März 2013, Beginn 14.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2013.
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2013
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 19221 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (2007 ; Warszawa)
Tytuł: Sztuka na papierze : 12 września 2007 r. o godzinie 17.00 w Galerii Domu Aukcyjnego Rempex, Warszawa, wystawa przedaukcyjna 28 sierpnia - 12 września 2007 r. [...] / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Witold Hake].
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2007.
Opis fizyczny: 59, [1] s. : il. kolor. ; 22 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2007
Temat: Aukcja księgarska - 17-20 w
Temat: Grafika europejska - aukcje - 17-20 w
Temat: Pastel polski - aukcje - 19-20 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Hake, Witold (1961- ).
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. II 22314 (1 egz.)
Autor: Sopocki Dom Aukcyjny. Aukcja Dzieł Sztuki (2015 ; Sopot)
Tytuł: Aukcja dzieł sztuki : 28 listopada (sobota) 2015, godz. 17:00 w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego Galeria Sztuki Dawnej, Sopot [...] : wystawa przedaukcyjna: od 16 listopada 2015 r. w siedzibie SDA [...].
Adres wydawniczy: Sopot : Sopocki Dom Aukcyjny, 2015.
Opis fizyczny: 135, [10] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy niektórych notach. Indeks.
Temat: Sopocki Dom Aukcyjny - aukcje - 2015
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Akwarela polska - aukcje - 20 w
Hasło dodatkowe: Sopocki Dom Aukcyjny
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21374 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Aukcja Prac na Papierze ; (2015 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja prac na papierze : 26 listopada 2015 (czwartek) godz. 19 : wystawa obiektów: 20-26 listopada 2015 r. [...] : miejsce aukcji i wystawy: Dom Aukcyjny Desa Unicum [...], Warszawa.
Wariant tytułu: Aukcja prac na papierze : Warszawa 26 listopada 2015
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 2015.
Opis fizyczny: [137] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Na druku kod aukcji: 388APP026.
Uwaga: Bibliogr. przy niektórych notach.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 2015
Temat: Akwarela polska - aukcje - 19-21 w
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 20 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 20-21 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 20 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny "Desa Unicum"
ISBN: 978-83-64871-64-1
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21371 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Art Outlet (12(395) ; 2016 ; Warszawa)
Tytuł: Art Outlet : aukcja sztuki dawnej : 9 lutego 2016 (wtorek) godz. 19 : wystawa obiektów 29 stycznia - 9 lutego 2016 r. [...] : miejsce aukcji i wystawy Dom Aukcyjny Desa Unicum [...] Warszawa.
Wariant tytułu: Aukcja sztuki dawnej
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 2016.
Opis fizyczny: [88] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 2016
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-20 w
ISBN: 978-83-64871-74-0
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21762 (1 egz.)