Monety Azji
Sztuka chińska
Znaczki pocztowe chińskie
Bielefeld
51 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21598
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23266 (1 egz.)
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (44 ; 2009 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 44 : deutsche M├╝nzen ab 1871 : 28. Februar 2009 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: Deutsche Münzen ab 1871
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2009.
Opis fizyczny: 91 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2009
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 18-21 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21597
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (67 ; 2012 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 67 : 5. September 2012 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: 67. Auktion
Wariant tytułu: Bedeutende Sammlung Bielefelder Notgeld
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2012.
Opis fizyczny: 125, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Na okł.: Bedeutende Sammlung Bielefelder Notgeld.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2012
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 1901-1939 r
Temat: Bielefeld - numizmatyka - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22128
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (70 ; 2012 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 70. : 08. September 2012 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytu┼éu: Numismatische Rarit├Ąten
Wariant tytułu: 70. Auktion
Opis fizyczny: 236 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 3 w. p.n.e.-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23264 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23265 (1 egz.)
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (79 ; 2013 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 79. : 29./30. November 2013 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: 79. Auktion
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2013.
Opis fizyczny: 516 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und Restantenliste 79. Auktion : 12 s. ; 21 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2013
Temat: Medale - aukcje
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 18-20 w
Temat: Filatelistyka - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21591
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (80 ; 2014 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 80 : 20./21. Februar 2014 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: China X & Sudostasien : 80. Auktion
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2014.
Opis fizyczny: 240 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2014
Temat: Monety chińskie - aukcje
Temat: Monety - aukcje - Azja
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21592
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21593
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (82 ; 2014 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 82 : 22. Mai 2014 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: China XI & Südostasien : 82. Auktion
Opis fizyczny: 161 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - Azja
Temat: Sztuka chińska - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21594
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21595
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (84 ; 2014 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 84 : 24. Mai 2014 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: 84. Auktion : deutsche Münzen ab 1871
Opis fizyczny: 128 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21596
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (99 ; 2016 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 99 : 25. Februar 2016 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: 99. Auktion : 25. Februar 2015 [!], China XVII & Südostasien
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2016.
Opis fizyczny: 125 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2016
Temat: Monety - aukcje - Azja - 1-21 w
Temat: Monety chińskie - aukcje - 1-21 w
Temat: Płacidła - aukcje - Azja
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - Azja
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23990
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24153 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24154 (1 egz.)
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (3 ; 2000 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 3 : 15.-16. M├Ąrz 2000, Haus Hagemeyer Singenstroth.
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2000.
Opis fizyczny: 288 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste (12 s.), R├╝cklosliste (4 s.).
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2000
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11995 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20085 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20083 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)