Wyprawy krzyżowe
39 wyników Filtruj
Autor: Münzzentrum-Rheinland. Auktion (135 ; 2007 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 135 : 10. bis 12. Januar 2007.
Adres wydawniczy: Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2007.
Opis fizyczny: 264 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Münzzentrum-Rheinland Solingen-Ohligs - aukcje - 2007
Temat: Ikony - aukcje - 19 w
Hasło dodatkowe: Münzzentrum-Rheinland
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21651
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17369
Autor: Münzzentrum-Rheinland. Auktion (140 ; 2007 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 140 : 2. bis 4. Oktober 2007 : Rheinische Sammlung Römisches Kaiserreich, Altdeutschland: u.a. Bayern, Braunschweig, Hamburg, Jülich-Berg, Köln, Pfalz, Sachsen, Lots, Ausland: Dänemark, Italien, Schweiz, Sammlungen und Lots, Sammlung Reichsgold, Medaillen: Städte, Personen, Medailleure, mit Afrikana, Kunst, Ikonen, Literatur (Sonderkatalog).
Wariant tytułu: Slg. Römisches Kaiserreich, Reichsgold, Preussen, Personenmedaillen
Opis fizyczny: 278 s. : il. kolor. ; 30 cm + Reister : [4] s.
Temat: Monety - aukcje - 3 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23262 (1 egz.)
Autor: Münzzentrum-Rheinland. Auktion (141 ; 2007 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 141 : numismatische Literatur : 4. Oktober 2007.
Wariant tytułu: Numismatische Literatur
Wariant tytułu: Numismatische Literatur aus mehreren Bibliotheken
Opis fizyczny: 39 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-20 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23263 (1 egz.)
Autor: Münzzentrum-Rheinland. Auktion (145 ; 2008 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 145-147 : 3.-5. September 2008 [...].
Wariant tytułu: Antkie
Adres wydawniczy: Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008.
Opis fizyczny: 167, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Na okł. nr aukcji 145.
Temat: Münzzentrum-Rheinland Solingen-Ohligs - aukcje - 2008
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21649
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21652
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20117 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20120 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20121 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20123 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17178
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17173
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17175
Autor: Münzzentrum-Rheinland. Auktion (125 ; 2005 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 125 : numismatische Literatur : 15. Januar. 2005.
Adres wydawniczy: Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2005.
Opis fizyczny: 63 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Münzzentrum-Rheinland Solingen-Ohligs - aukcje - 2005
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17176
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17174