Bronny, Klaus
G├╝strow, K. W.
Matthias Flores M├╝nzhandel
M├╝ller, Roland
39 results Filter
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (30 ; 2009 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen aus der Sammlung Roland M├╝ller, Sankt Gallen, und anderen, r├Âmische M├╝nzen, Medaillen der Revolution 1848-1849, numismatische Literatur : Auktion 30 : Donnerstag, 28. Mai 2009 - Freitag, 29. Mai 2009, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 30
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2009.
Opis fizyczny: 238 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-8, 176.
Temat: M├╝ller Roland - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21827 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (40 ; 2014 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, Aes Grave, Mittelalter und Neuzeit, M├╝nzen und Medaillen von Basel, numismatische Literatur : Auktion 40 : [...] Mittwoch, 4. Juni 2014, 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 40
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2014.
Opis fizyczny: 199 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-8, 108-111. Indeks.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2014
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21836
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (31 ; 2009 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, deutsche M├╝nzen und Medaillen, Elsass und Lothringen, numismatische Literatur : Auktion 31 : Freitag, 23. Oktober 2009, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 31
Opis fizyczny: 112 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 46-48.
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21828 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (42 ; 2015 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit, Deutsches Kaiserreich, numismatische Literatur : Auktion 42 : [...] Mittwoch, 3. Juni 2015, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 42
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2015.
Opis fizyczny: 131 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 53-56. Indeks.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2015
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21833
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (43 ; 2016 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit, M├╝nzen der Schweiz, eine numismatische Bibliothek : Auktion 43 : Beginn: Freitag, 26. Februar 2016, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 43
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2016.
Opis fizyczny: 184 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8, 87-90. Indeks.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2016
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 12-20 w
Temat: Medale szwajcarskie - aukcje - 17-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22116
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (27 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, deutsche Taler (Regensburg, Westfalen), numismatische Literatur : Auktion 27 : Mittwoch, 28. Mai 2008, 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 27
Opis fizyczny: 120 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 58-61.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 11-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21826 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (38 ; 2013 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, keltische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit, numismatische Literatur : Auktion 38 : [...] Mittwoch, 5. Juni 2013, 10.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 38
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2013.
Opis fizyczny: 152 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 57-60.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2013
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21834
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21835
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (35 ; 2011 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit, numismatische Literatur : Auktion 35 : Donnerstag, 17. November 2011, um 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 35
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2011.
Opis fizyczny: 165 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 47-51. Indeks.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2011
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21832
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (34 ; 2011 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, M├╝nzen des Mittelalters, K├Ânigreich Preussen, numismatische Literatur : Auktion 34 : Donnerstag, 26. Mai 2011, um 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 34
Opis fizyczny: 183 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 57-62. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21831
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (32 ; 2010 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, M├╝nzen und Medaillen der Niederlande, numismatische Literatur : Auktion 32 : [...] Mittwoch, 26. Mai 2010, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 32
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2010.
Opis fizyczny: 195 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8, 85-87. Indeks.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2010
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21829 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (21 ; 2007 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Isles of Greece
Wariant tytułu: Auktion 21
Wariant tytułu: Sammlung James H. Joy : the isles of Greece collection
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2007.
Opis fizyczny: 125 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Wst─Öp r├│wnie┼╝ w j─Öz. ang.
Temat: Joy James H. - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2007
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (26 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung Klaus Bronny: Münzen des Kirchenstaates : Auktion 26 : Dienstag, 27. Mai 2008, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 26
Opis fizyczny: 168 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Temat: Bronny Klaus - zbiory - aukcje - 9-19 w
Temat: Monety włoskie - aukcje - 9-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21830 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11622