Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19317
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20286