Arntz Wilhelm
Bandini Rosemary. Remembering Michael Webb
Graf Strasoldo Alexander
Heindrichs Adrian
Kaiser Karl
Komada Makiko. Hidari-ba blades
Kress Else (1941- ). Modern inro
Kress Heinz (1934- ). Modern inro
Pruissen Erwin van
Silverman Richard. Why contemporary netsuke?
Kunsthaus Lempertz (Kolonia)
Akwarela
Rzeźba japońska
Sztuka stosowana japońska
28 results Filter
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (667 ; 1991 ; Köln)
Tytuł: Zeitgenössische Kunst : Gemälde, Plastik, Objekte, Aquarelle, Zeichnungen, Graphik, illustrierte Bücher, Mappenwerke : 14. Juni 1991.
Adres wydawniczy: Köln : Lempertz, 1991.
Opis fizyczny: 213 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1991
Temat: Aukcja sztuki - Niemcy - od 1989 r
Temat: Grafika - aukcje
Temat: Kartografia - aukcje
Temat: Sztuka - aukcje - od 1945 r
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 6856 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (492 ; 1967 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst.
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1967.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1967
Hasło dodatkowe: Kunsthaus Lempertz (Kolonia)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3511 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (500; 1968 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst.
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1968.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1968
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3512 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (534; 1973 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst.
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1973.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1973
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. Kat. 5140
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (526 ; 1972 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Gemälde, Ikonen, Skulpturen, Porzellan, Glas, [...].
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Lempertz, 1972.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1972
Temat: Sztuka - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 4583 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (509 ; 1970 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Gemalde, Skulpturen, Porzellan, Fayence, Silber, Dosen, Mobel, Tapisserien, Orientteppiche : [Ausstellung im Kunsthaus Lempertz, Koln, Dienstag, den 12. Mai, bis Dienstag, den 19. Mati 1970].
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1970.
Opis fizyczny: 161 s., 88 s. tabl. : il. ; 26 cm.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1970
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 4093 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (487 ; 1966 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Gemälde und Skulpturen [...].
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1966.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1966
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje
Temat: Rzeźba - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3513 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (489 ; 1966 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Gemälde und Skulpturen des XIV. bis XIX. Jahrhunderts [...].
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-19 w
Temat: Rzeźba - aukcje - 14-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3509 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (479 ; 1964 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Gemälde und Skulpturen einer Schweizer Privatsammlung aus anlass einer Erbteilung : Gemälde und Skulpturen des XIV. bis XVI. Jahrhunderts, Christliches Kunstgewerbe, Glas, Porzellan, Silber, Golddosen und Schmuck, Möbel, Orientteppiche, Ostasiatica.
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1964.
Opis fizyczny: 224, [4] s., 160 s. tabl. ; cm.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1964
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-20 w
Temat: Rzeźba - aukcje - 15-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 1318 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (495 ; 1967 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Nachlass-Schenkung der Kunstammlung [...] dr. Otto Schmidt-Klett [...].
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3510 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (522 ; 1971 ; Köln)
Tytuł: Asiatica : Indonesien, China, Japan : Sammlung Kalff. Teil 3.
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Lempertz, 1971.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1971
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 4584 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (525 ; 1972 ; Köln)
Tytuł: Aussereuropäische Kunst : Sammlung Kalff. Teil IV, Africa, Tibet, China, Japan.
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 4585 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3514 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3515 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3516 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3517 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. Kat. 5139
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (482 ; 1965 ; Köln)
Tytuł: Kunst des XX. Jahrhunderts : Gemälde, Plastik, Aquarelle, Handzeichnungen, Graphik.
Wariant tytułu: Moderne Kunst
Adres wydawniczy: Köln : Kunsthaus Math. Lempertz, 1965.
Opis fizyczny: 156 s., 80 s. tabl. : il. ; cm.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1965
Temat: Malarstwo - aukcje
Temat: Grafika - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 1319 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (485 ; 1965 ; Köln)
Tytuł: Kunst des XX. Jahrhunderts : Gemälde, Plastik, Aquarelle, Handzeichnungen, Graphik : Versteigerung 8. und 9. Dezember 1965, Kunsthaus Math. Lempertz, Köln.
Wariant tytułu: Moderne Kunst
Opis fizyczny: 177 s., 96 s. tabl. : il. ; cm.
Temat: Malarstwo - aukcje
Temat: Akwarela - aukcje
Temat: Grafika - aukcje
Temat: Rysunek - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 1383 (1 egz.)
Autor: Kunsthaus Lempertz (Kolonia). Auktion (1984 ; Köln)
Tytuł: Alte Kunst : Beispiele aus der Herbstauktion.
Adres wydawniczy: Köln, 1984.
Temat: Kunsthaus Lempertz (Kolonia) - aukcje - 1984
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 11389 (1 egz.)