Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
10 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18470
Autor: Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung Auktion (66 ; 1990 ; Solingen)
Tytu┼é: Antike - Neuzeit : kelten, griechen, r├Âmer - byzantinische Bleisiegel, antike Objekte (ab Jungsteinzeit, Gl├Ąser); thematische Medaillen - u.a. Eisenbahn, Medaillen von Goetz, Wiener; deutsche L├Ąnder und St├Ądte - J├╝lich-Berg, K├Âln, Lippe, M├╝nster, Padeborn, Waldeck, Wied; Reichsm├╝nzen - Kaiserreich, Wiemarer Republik : Auktion 66, 28.-29. September 1990.
Wariant tytułu: Auktion 66
Adres wydawniczy: Solingen : Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung, 1990.
Opis fizyczny: 123 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Podkre┼Ťl. w tek┼Ťcie. - Brak s. 27-38.
Temat: Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung Solingen - aukcje - 1990
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18465
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18469
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18468
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13893
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13894
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18471
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13895/2