Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sztuka indiańska
Sztuka prekolumbijska
Rudder, Bernhard de
112 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5863 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (96 ; 1976 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion am 18 un 19 Februar.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch, 1975.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 1976
Temat: Medale - aukcje
Temat: Medale niemieckie - aukcje
Temat: Monety niemieckie - aukcje
Hasło dodatkowe: Gerhard Hirsch Nachfolger
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5787 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5988 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (210 ; 2000 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 210 am 20. und 21. September 2000.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2000.
Opis fizyczny: 46, [2] s., 36 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2000
Temat: Biżuteria - aukcje - do 19 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 19 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - do 15 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 19 w
Temat: Sztuka starożytna - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19814
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (213 ; 2001 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 213 am 14. Februar 2001.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2001.
Opis fizyczny: 41, [1] s., 35 tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2001
Temat: Biżuteria - aukcje - do 8 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 10 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - do 1 w. p.n.e
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 12 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19812
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (219 ; 2002 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 219 am 20. und 21. Februar 2002.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2002.
Opis fizyczny: 44 s., [2], 34 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2002
Temat: Biżuteria - aukcje - do 12 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 6 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - do 6 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 15 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19815
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (225 ; 2003 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 225 am 12. und 13. Februar 2003.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2003.
Opis fizyczny: 50 s., 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2003
Temat: Ceramika - aukcje - do 8 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 17 w
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (254 ; 2008 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 254 am 13. Februar 2008.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachf., 2008.
Opis fizyczny: 53 s., 91 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2008
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 13 w
Temat: Sztuka - aukcje - do 13 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Dział Sztuki Starożytnej sygn. III 16881
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (216 ; 2001 ; München)
Tytuł: Antiken, praekolumbische Kunst : Auktion 216 am 26. und 27. September 2001.
Opis fizyczny: 59, [1] s., [2], 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Biżuteria - aukcje - do 13 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 12 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 16 w
Temat: Sztuka indiańska - aukcje - do 16 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19813
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19810
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (246 ; 2006 ; München)
Tytuł: Antiken, praekolumbische Kunst : Auktion 246 am 19. und 20. September 2006.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachf., 2006.
Opis fizyczny: 59, 21 s., 81, 22 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Liczb. s. w przeciwnych kierunkach.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2006
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 9 w
Temat: Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie - aukcje - do 16 w
Temat: Sztuka - aukcje - do 9 w
Temat: Sztuka prekolumbijska - aukcje - do 16 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Dział Sztuki Starożytnej sygn. III 16882
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (230 ; 2003 ; München)
Tytuł: Antiken, praekolumbische Kunst, Münzen und Medaillen, Orden : Jubiläumsauktion 230 am 18. September 2003.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachf., 2003.
Opis fizyczny: 102 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Na dole okł.: "1953-2003 - 50 Jahre Gerhard Hirsch Nachfolger, München, 100. Geburtstag Gerhard Hirsch 1903-1982".
Temat: Medale - aukcje - 16-18 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 17-18 w
Temat: Rzeźba - aukcje - do 3 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14991
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9729 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9728 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9727 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16621
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9718 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16615
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9724 (1 egz.)