2020 - 2021
Stanisław August Poniatowski
9 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22796
Tytuł: Aukcja 2 : 2 września 2017 godz. 10:30 : monety, medale, falerystyka, banknoty, bony i notgeldy, historyczne papiery wartościowe.
Adres wydawniczy: Warszawa : Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak, 2017.
Opis fizyczny: 100 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa) - aukcje - 2017
Temat: Medale polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23651 (1 egz.)
Autor: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa). Aukcja (3 ; 2017 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 3 : 12-13 listopada 2017 : monety polskie i zagraniczne, kolekcje monet próbnych II RP, medale i falerystyka, banknoty, bony i notgeldy, historyczne papiery wartościowe.
Opis fizyczny: 219 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Banknoty polskie - aukcje - 18-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-21 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Polska - 20 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23650 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23649 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23648 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24362 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24613/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24613/3 (1 egz.)
Autor: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa). Aukcja (12 ; 2020 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja XII : sesja 1 - 3 października 2020, 10:00, Hotel Mariott Warszawa, sesje 2-5 - 4-7 października 2020, licytacja internetowa: aukcje.gndm.pl.
Wariant tytułu: Aukcja 12
Wariant tytułu: XII : aukcje.gndm.pl : 3 października 2020
Adres wydawniczy: Warszawa : Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak, 2020.
Opis fizyczny: 179, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa) - aukcje - 2020
Temat: Medale polskie - aukcje
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-19 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Polska - 18-20 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 25208 (1 egz.)