unavailable
Akwarela europejska
Charlemont, Eduard
Dywany azjatyckie
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Rzemiosło artystyczne Azji
88 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2407 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2407. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 9. Dezember 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2014.
Opis fizyczny: 191 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2014
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20600 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2015 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. April 2015, Beginn 17.00 Uhr [...], Palais Dorotheum [...]. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2015.
Opis fizyczny: 256 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2015
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20815/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. April 2015, Beginn circa 18.30 Uhr im Anschluss an Teil I., [...] Palais Dorotheum [...] Tl. 2.
Wariant tytułu: Old master painting
Opis fizyczny: 192, [1] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20815/2 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2014 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. Oktober 2014, Beginn 17 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings : Tuesday 21st October 2014, at 5 p.m. [...] Tl. 1.
Opis fizyczny: 284 s. : il. (gł. kolor.) ; 31 cm.
Temat: Aukcja sztuki - Austria - 21 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20597/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 21. Oktober 2014, Beginn 18.30 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings : Tuesday 21st October 2014, at 6.30 p.m. [...] Tl. 2.
Opis fizyczny: 220 s. : il. kolor. ; 31 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20597/2 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 10. Dezember 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 96 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21554 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2016 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 19. Dezember 2016, Beginn 14.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2016.
Opis fizyczny: 136 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2016
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-19 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22409 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Donnerstag, 20. Oktober 2016, Beginn 17.00 Uhr [...] = 19th century paintings.
Wariant tytułu: 19th century paintings
Wariant tytułu: Nineteenth century paintings
Opis fizyczny: 292 s. : il. kolor. ; 31 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy niektórych opisach katalogowych. Indeks.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang. Tekst częśc. równol. niem., ros.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22228 (1 egz.)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Donnerstag, 23. Oktober 2014, Beginn 17.00 Uhr = 19th century paintings : Thursday, 23rd October 2014, starting at 5 pm.
Opis fizyczny: 276 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang., częśc. ros.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20596 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2017 ; Wien)
Tytuł: Gemälde des 19. Jahrhunderts : Donnerstag, 27. April 2017, Beginn 17 Uhr = 19th century paintings.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2017.
Opis fizyczny: 309 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang., częśc. równol. niem., ros.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2017
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22632 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 18th October 2016, 5p.m. [...], Palais Dorotheum [...]. Part 1.
Opis fizyczny: 304 s. : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22226/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 18th October 2016, at approx 6.30 p.m. (after part I) [...], Palais Dorotheum [...]. Part 2.
Opis fizyczny: 176 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22226/2 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 19 th April 2016. Part II.
Opis fizyczny: 196 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21845/2 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 19th April 2016. Part I.
Opis fizyczny: 280 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21845/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 20th October 2015, 5 p.m., Franz-Joseph-Saal, Palais Dorotheum [...]. Pt. 1.
Opis fizyczny: 252 s. : il. (gł. kolor.) ; 31 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21292/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 20th October 2015, at approx 6.30 p.m. (after part I), Franz-Joseph-Saal, Palais Dorotheum [...]. Pt. 2.
Opis fizyczny: 200 s. : il. kolor. ; 31 cm + Auction Week October 2015.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21292/2 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 25th April 2017, 5 p.m. [...], Palais Dorotheum. Part 1.
Opis fizyczny: 300 s. (w tym złoż.) : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22630/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 25th April 2017, at approx. 6.30 p.m. (after part 1) [...], Palais Dorotheum. Part 2.
Opis fizyczny: 233 s. : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22630/2 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 20. September 2016, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 151 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22156 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 29. Juni 2017, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 178 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 19 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22850 (1 egz.)