Zwierzęta
CD
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja Tematyczna (2 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: Rzeźby, figury, obrazy o tematyce animalistycznej : 26 listopada 2005, Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...].
Wariant tytułu: Druga Aukcja Tematyczna: Rzeźby, figury, obrazy o tematyce animalistycznej
Adres wydawniczy: Warszawa : Ostoya, 2005.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm + składanka [8] s. : il. kolor.
Uwaga: Wymagania systemowe: Czytnik CD-ROM, Microsoft Internet Explorer.
Temat: Dom Aukcyjny Ostoya (Warszawa) - aukcje - 2006 - dokument elektroniczny
Temat: Aukcja sztuki - Polska - 21 w. - dokument elektroniczny
Temat: Sztuka europejska - tematyka - aukcje - dokument elektroniczny
Temat: Zwierzęta - w sztuce - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 48 (1 egz.)