Peck Robert
Podpisy
Reece R. W.
2 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14778
Autor: Craig A. Whitford Numismatic Auctions Auction (36 ; 2005 ; Dearborn)
Tytuł: Michigan State Numismatic Society's 50th anniversary & fall convention : numismatic public & mail bid sale : November 25-26, 2005 - Hyatt Regency - Dearborn [...].
Wariant tytułu: 50th anniversary
Adres wydawniczy: Lansing : Craig A. Whitford Numismatic Auctions, 2005.
Opis fizyczny: 80 s. : il. ; 28 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "50th anniversary".
Temat: Craig A. Whitford Numismatic Auctions Lansing - aukcje - 2005
Temat: Podpisy - aukcje
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Medale - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15454