École de Paris
Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères (Paryż)
Drouot-Richelieu (Paryż)
Malarstwo żydowskie
Rysunek żydowski
W. J.
35 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 18610 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 18611 (1 egz.)
Rekord wzorcowy
Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères (hasło formalne)
zob. też Boisgirard - Antonini (hasło formalne)
Nieużywane formy hasła: Boisgirard et Associés - Maison de vente aux enchères
Rekord wzorcowy
Boisgirard - Antonini (hasło formalne)
zob. też Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères (hasło formalne)
Nieużywane formy hasła: Boisgirard - Antonini. Maison de vente aux enchères ; Boisgirard et Associés - Maison de vente aux enchères
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 18160 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Vente (2009 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale dont 30 tableaux polonais de la collection du dr. J. W. : mercredi 2 décembre 2009 à 14h30 - Drouot Richelieu - salle 13 [...], Paris [...].
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2009.
Opis fizyczny: 52, [4] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2009
Temat: École de Paris - aukcje
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 19-20 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 16665 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Vente (2010 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : dont 40 tableaux polonais de la collection du docteur J. W. : vendredi 2 juillet 2010 à 14h30, Drouot Richelieu - salle 6 [...] Paris.
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2010.
Opis fizyczny: 63 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: W. J. - zbiory
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2010
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 20 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 20 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 17054 (1 egz.)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : jeudi 1er avril 2010 à 14h30 - Drouot Richelieu - salle 16 [...] Paris, exposition mercredi 31 mars 2010 [...] et jeudi 1er avril 2010 [...].
Opis fizyczny: 42 s. : il. kolor. ; 27 cm'.
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 20 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 16859 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères. Vente (2003 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : lundi 17 novembre 2003 à 14h 15, Paris, Drouot-Richelieu - salle 15, exposition: samedi 15 novembre 2003 de 11h à 18h, lundi 17 novembre 2003 de 11h à 12h.
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2003.
Opis fizyczny: 32 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Drouot-Richelieu Paryż - aukcje - 2003
Temat: Aukcja sztuki - Francja - 21 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 14305 (1 egz.)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : mercredi 10 juin 2009 à 14h30 - Drouot Richelieu - salle 10 [...] Paris [...].
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 19-20 w
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 16309 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Vente (2007 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe centrale : [...] mercredi 14 mars 2007 [...], Drouot-Richelieu - salle 2 [...].
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2007.
Opis fizyczny: 56 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2007
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 14879 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères vente (2005 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe centrale : Paris, Drouot-Richelieu, 9 juin 2005.
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2005.
Opis fizyczny: 48 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2005
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 13409 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères vente (2006 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe centrale : Paris, Drouot-Richelieu [...], 10 mars 2006.
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2006.
Opis fizyczny: 46 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2006
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 13975 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères vente (2004 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe centrale : Paris, Drouot-Richelieu, 16 juin 2004.
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2004.
Opis fizyczny: 40 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2004
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 12952 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères vente (2003 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe centrale : Paris, Drouot-Richelieu, 17 juin 2003.
Opis fizyczny: 30 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2003
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 12501 (1 egz.)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe centrale : Paris, Drouot-Richelieu, 21 mars 2005.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 13410 (1 egz.)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : vendredi 26 novembre 2010 à 14:30, Drouot Richelieu - salle 6, exposition publique jeudi 25 novembre 2010 de 11h à 18h.
Opis fizyczny: 55 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy notach katalogowych.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 17318 (1 egz.)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : vendredi 27 mars 2009 à 14h30 - Drouot Richelieu - salle 4 [...] Paris [...].
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 16310 (1 egz.)
Autor: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Vente (2008 ; Paris)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : vente aux enchères : mercredi 26 mars 2008 à 14h30 - Drouot Richelieu - salle 15 [...] Paris [...].
Adres wydawniczy: Paris : Boisgirard & Associés, 2008.
Temat: Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères Paryż - aukcje - 2008
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 15914 (1 egz.)
Tytuł: École de Paris : Pologne, Russie, Europe Centrale : vente : mercredi 11 juin 2008 [...] - Drouot Richelieu - salle 6 [...], Paris.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 15658 (1 egz.)