Italian
Adolph Hess (Lucerna)
Napoleon
Stuker, Heiner
Virzi Tom
66 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (13 ; 1975 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1975.
Opis fizyczny: 104, [2] s., 43 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 55, 76.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1975
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Hasło dodatkowe: Bank Leu (Zurych)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (11 ; 1974 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Europa (ausser Frankreich) : Z├╝rich [...], Saal der Zunft zum K├Ąmbel [...], den 22. Oktober 1974.
Wariant tytułu: Napoleonische Münzen und Medaillen
Wariant tytu┼éu: Monnaies et m├ędailles napol├ęoniennes
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1974.
Opis fizyczny: 36, [1] s., 1 k. tabl. kolor., XIX s. tabl. ; 30 cm + Sch├Ątzungen : [2] s. Erzielte Preise : 3 s.
Seria: Bedeutende Sammlung Napoleonischer M├╝nzen und Medaillen
Temat: Napoleon I (cesarz Francuz├│w ; 1769-1821) - ikonografia
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1974
Temat: Numizmatyka - aukcje - 19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12229
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12231
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (1 ; 1971 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: M├╝nzen : Mittelalter, Neuzeit : gr├Âssere Serien von Italien (Spezialserie Savoyen), Deutschland (u.a. Reichsgoldm├╝nzen), Frankreich, Grossbritannien, Niederlande, Polen, Portugal, R├Âmish Deutsches Reich, ├ľsterreich, Russland, Schweiz, Spanien, ├ťberse : Auktion 1 in Z├╝rich : Dienstag, den 19., und Mittwoch, den 20. Oktober 1971 im Saal der Zunft zum K├Ąmbel [...].
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, [1971].
Opis fizyczny: 63, [1] s., 48 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1971
Temat: Monety - aukcje - 9-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 4436 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18369
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (5 ; 1972 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Schweizer M├╝nzen : Sammlung Heiner Stuker : Z├╝rich [...], Saal der Zunft zum K├Ąmbel [...], 25. - 26. Oktober 1972. T. 2.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1972.
Opis fizyczny: 51, [3] s., XXVII s. tabl. ; 30 cm + Sch├Ątzungen : [3] s. + Erzielte Preise : 4 s.
Temat: Stuker Heiner - zbiory
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1972
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 12-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12223
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (3 ; 1972 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Schweizer M├╝nzen : Sammlung Heiner Stuker : Z├╝rich [...], Saal der Zunft zum K├Ąmbel [...], 26. - 27. April 1972. T. 1.
Opis fizyczny: 54, [2] s., XXX s. tabl. ; 30 cm + Sch├Ątzungen : [3] s. + Erzielte Preise : 4 s.
Temat: Stuker Heiner - zbiory
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 10-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12221
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (1980 ; Z├╝rich)
Tytuł: Monete della Sicilia e dell' Italia meridionale : vendita all' asta publica 11 marzo 1980 a Zurigo.
Adres wydawniczy: Z├╝rich, 1980.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1980
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12905
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13290
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 14137/2
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (1986 ; Z├╝rich)
Tytuł: Neuzeitliche Gold- und Silbermünzen : Juni 1986.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1986.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1986
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12499
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (1985 ; Z├╝rich)
Tytuł: Neuzeitliche Gold- und Silbermünzen : Mai 1985.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1985.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1985
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12496
Tytu┼é: Neuzeitliche Gold- und Silberm├╝nzen : M├Ąrz 1986.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12498
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (1988 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Neuzeitliche Gold- und Silberm├╝nzen : M├Ąrz 1988.
Adres wydawniczy: Z├╝rich, 1988.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1988
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13704
Tytuł: Neuzeitliche Gold- und Silbermünzen : Oktober 1985.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12497
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (46 ; 1988 ; Z├╝rich)
Tytuł: Aachen - Kepten : Auktion 46.
Seria: Deutsche M├╝nzen aus der Sammlung von Virgil M Brand
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13708/1
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 11226/2
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 11226/3
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (1984-1985 ; Z├╝rich)
Tytuł: Ancient Roman [...].
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1984-1985.
Seria: The Carret Collection
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1984-1985
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 11226/1
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (28 ; 1981 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : der griechen, kelten, juden, r├Âmer und byzantiner : Auktion 28.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1981.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1981
Temat: Monety greckie - aukcje
Temat: Monety rzymskie - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9162 (1 egz.)