5 results Filter
Tytuł: Sommerauktion 2007 : 11. und 12. September 2007 in unseren Geschäftsräumen [...]. [Teil 1].
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr części na okł.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20149/1 (1 egz.)
Tytuł: Sommerauktion 2007 : 11. und 12. September 2007 in unseren Geschäftsräumen [...]. [Teil 2].
Opis fizyczny: 264 s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr części na okł.
Temat: Medale austriackie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21653/2, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20149/2 (2 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Sommerauktion (2009 ; Wien)
Tytuł: Sommerauktion 2009 : 18./19. September 2009 in unserem Auktionssaal [...] Wien [...]. Katalog 2, Europa und Übersee, Römisch Deutsches-Reich.
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2009.
Opis fizyczny: 348 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 15-21 w
Temat: Monety - aukcje - 11-21 w
Temat: Monety austriackie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20435/2
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20383/2
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20031/3