Nudelman Laszl├│
Rauch Hans Dieter
Hungary
Hungarian
László Nudelman (Budapeszt)
Medale w─Ögierskie
Monety w─Ögierskie
Franciszek J├│zef
Galerie Numismatique (Lozanna)
52 results Filter
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Auktion (2007 ; Wien)
Tytu┼é: Kunstobjekte der Antike : Samstag, den 27. Januar 2007 in unseren neuen B├╝ror├Ąumen [...].
Opis fizyczny: 151 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Słownik terminów.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2007
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 8 w
Temat: Sztuka - aukcje - do 8 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18290
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Tytu┼é: Sommerauktion 2007 : 11. und 12. September 2007 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...]. [Teil 2].
Opis fizyczny: 264 s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Medale austriackie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21653/2, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20149/2 (2 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Sommerauktion (2009 ; Wien)
Tytu┼é: Sommerauktion 2009 : 18./19. September 2009 in unserem Auktionssaal [...] Wien [...]. Katalog 2, Europa und ├ťbersee, R├Âmisch Deutsches-Reich.
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2009.
Opis fizyczny: 348 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 15-21 w
Temat: Monety - aukcje - 11-21 w
Temat: Monety austriackie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20435/2
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20383/2
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20031/3
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (2 ; 1998 ; Wien)
Tytuł: 2. Fernauktion : Gebotsschluss: 16. 9. 1998.
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 1998.
Opis fizyczny: 60 s. : il. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 1998
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11240 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (3 ; 1999 ; Wien)
Tytuł: 3. Fernauktion : Neuzeit : Gebotsschluss 14. 9. 1999.
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 1999.
Opis fizyczny: 51, [5] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 1999
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11241 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (4 ; 2000 ; Wien)
Tytuł: 4. Fernauktion : Gebotsschluss: 8. Sept 2000.
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2000.
Opis fizyczny: 112 s. : il. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2000
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11242 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (6 ; 2002 ; Wien)
Tytuł: 6. Fernauktion : Gebotsschluss: 4. X. 2002 [...]. Katalog 2.
Wariant tytułu: Neuzeit
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2002.
Opis fizyczny: 150 s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6. Indeks.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2002
Temat: Monety - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18292/2
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (7 ; 2004 ; Wien)
Tytuł: 7. Fernauktion : Gebotsschluss: 23. 1. 2004 [...]. Katalog 3.
Wariant tytułu: Neuzeit
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 127 s. : il. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 10-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18300/3
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (10 ; 2006 ; Wien)
Tytu┼é: 10. Fernauktion : Donnerstag, den 2. M├Ąrz 2006, 17.00 Uhr. Katalog 3.
Wariant tytułu: Mittelalter, Neuzeit, Medaillen
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2006.
Opis fizyczny: 192 s. : il. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2006
Temat: Monety - aukcje - 5-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 20-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18299/3
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (34 ; 1985 ; Wien)
Tytu┼é: 34. M├╝nz-Auktion : im Hotel Inter-Continental, Wien [...] - [14.-17. J├Ąnner 1985].
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 1985.
Opis fizyczny: [430] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5-7].
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 1997
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-19 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16159
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (62 ; 1998 ; Wien)
Tytuł: 62 Münzenauktion : Sas Palais Hotel, 9.-10. November 1998.
Opis fizyczny: 310, [8] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. i indeksy po s. 310.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11247 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (63 ; 1999 ; Wien)
Tytuł: 63 Münzenauktion im Sas Palais Hotel, 3. - 4. Mai 1999.
Opis fizyczny: 302, [6] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. i indeksy po s. 302.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11248 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (64 ; 1999 ; Wien)
Tytuł: 64 Münzen- und Ordensauktion : 9. Dezember 1999 im Grossen Sitzungssaal der Erste Bank. Teil II - Münzauktion.
Opis fizyczny: 171, [5] s. : il. ; 27 cm + Ergebnisliste.
Uwaga: Bibliogr. po s. 171.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11249 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (65 ; 2000 ; Wien)
Tytuł: 65 Münzenauktion : im Grossen Sitzungssaal der Erste Bank, 10.-11. April 2000. Teil II - Medaillen, Neuzeit, Papiergeld.
Opis fizyczny: 224 s. : il. ; 27 cm.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11250 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (66 ; 2000 ; Wien)
Tytuł: 66. Münzenauktion : Montag den 2. und Dienstag den 3. Oktober 2000 im grossen Sitzungssaal der Erste Bank [...] Wien [...].
Opis fizyczny: 287, [7] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [288-291]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18295
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (67 ; 2001 ; Wien)
Tytuł: 67. Münzenauktion : Montag den 26. und Dienstag den 27. Februar 2001 im grossen Sitzungssaal der Erste Bank [...] Wien [...]. Teil. 2.
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2001.
Opis fizyczny: 253, [3] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [254-256]. Indeks.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2001
Temat: Medale europejskie - aukcje - 15-20 w
Temat: Monety - aukcje - 9-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18301/2
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (68 ; 2001 ; Wien)
Tytuł: 68. Münzenauktion : Montag, den 5. und Dienstag den 6. November 2001 im grossen Sitzungssaal der Erste Bank [...] Wien [...].
Wariant tytułu: Neuzeit
Opis fizyczny: 305, [3] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 305-[308]. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 7-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18294