Hake Witold (1961- )
Akwarela europejska
Pastel polski
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (2007 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja Sztuka na papierze : 12 września 2007 r. o godzinie 17.00 w Galerii Domu Aukcyjnego Rempex, Warszawa, wystawa przedaukcyjna 28 sierpnia - 12 września 2007 r. [...] / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Witold Hake].
Wariant tytułu: Sztuka na papierze
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2007.
Opis fizyczny: 59, [1] s. : il. kolor. ; 22 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2007
Temat: Aukcja księgarska - 17-20 w
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
Temat: Grafika europejska - aukcje - 17-20 w
Temat: Pastel polski - aukcje - 19-20 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Hake, Witold (1961- ).
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Rempex
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 22314 (1 egz.)